Hakkımızda

Hakkımızda
Bozan Kumaşçılık ticari birikimlerini tekstil sektörü içerisinde toptan kumaş satışı ile sürdürmektedir. Deneyimli kadrosu ile birlikte güler yüzlü hizmet anlayışı içerisinde çalışmalarını devam ettirmektedir. Firmamız kumaş alım satımında İstanbul'dan yurt içi ve yurt dışı talepleri karşılamak için yapılanmış lider firmalardan biridir. Elimizde bulunan kumaş türlerinin satım hizmetini veren firmamız değerinde fiyatlandırma politikası ile de ön planda yer alır. Temiz ve kaliteli kumaşlarımızın satış işlemi uzman personel tarafından titizlik içerisinde yapılır. Güven ve memnuniyet ilkesi ön plana alınarak hizmet verilmektedir.
 
Hizmetlerimiz
Firmamızın sunduğu hizmetlerin içerisinde tüm kumaş türlerinin toptan satışı yer almaktadır. Bu hizmet ilkesine uygun olarak kumaşlarımıza ekonomik fiyatlar ödeyerek sahip olabilirsiniz. Firma stoklarımızda geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Size sunulan kumaşlar kaliteli olmakla beraber canlı renk tonlarından oluşuyor. Bundan dolayı güven içerisinde size sunulan ayrıcalıklı hizmet içeriğinden yararlanabilirsiniz. 
 
Sektörde Lider Firma
Firmamız sektörde lider konumda yer alıyor. Sunduğumuz tüm hizmetler kaliteli olmakla beraber geniş hizmet ağı ile de müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Bünyemizde yer alan kumaşlardan temin etmek istediğinizde taleplerinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Ekonomik fiyat politikasına uygun olarak hareket eden firmamız müşteri memnuniyet ilkesine de bağlıdır  
Bozan Kumaşçılık, tüm müşterilerine %100 müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda doğru zamanda, düzgün ve kaliteli kumaşları teslim etmeyi garanti eder.
Tags
logo_128_50.jpg
Yıldıztepe Mahallesi 32. Sokak No:3D İstanbul Bağcılar
Tel: 0552 473 55 02
info@bozankumascilik.com