Metek Tişört İmalat Atölyesi

Güngören Tişört İmalatı

T-Shirt, Switshirt dikim atölyesi Meteks , firmamızdan kumaş tedarik eden güvenilir firmalardan biridir. İstanbul Güngören'de  on yıldan fazla bir süredir her beden ve renkte sweatshirt imalatı, tişört, polar ve penye imalatı yapmaktadır. Her türde kumaş toptan satıcılığı yapan Bozan Kumaşçılık, İstanbul ve çevre illerde sektöre kumaş tedariki yapmaktayız

Meteks Tekstil Atölyesi, toptan tişört, sweatshirt, polar ceket veya yelek diktirmek isteyenlerin en çok tercih ettikleri firma olmaktan gurur duymaktadır. Atölyemiz pormosyon tişört ve polar dikerek yüzlerce dernek, STK ve  kurumsal müşterilerin siparişlerin zamanında teslim etmekle güvenilir firma olarak bilinmektedir.

Baskılı veya baskısız tişört, sweatshirt, polar ve şapka siparişleriniz için gungorentisort.com web sitemiz aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. Hızlıca bilgi almak için 0535 528 30 39 telefonumuzdan hızlıca arayabilirsiniz.

İstanbul Güngören'de uygun fiyatlı tekstil ürünleri üretimi yapan lider firmalardan biridir. Güngören, Merter, Zeytinburnu ve Eminönü piyasasına ağırlıklı olarak çalışan firmamız ülkemizin her yerinden siparişleri keserek, dikerek teslim etmektedir. Tişört ve sweathirt dikiminde on yıldan fazla bir süreden beri imalat yapmaktayız.

Güngören Tişört olarak bizden hangi hizmetleri satın alabilirsiniz?

  • Baskılı - Baskısız Tişört İmalatı
  • Baskılı - Baskısız Sweatshirt İmalatı
  • Baskılı - Baskısız Polar Ceket - Mont - Yelek İmalatı
  • Baskılı - Baskısız Eşofman İmalatı
  • Baskılı - Baskısız Şapka İmalatı

İstanbul Güngören'de tam donanımlı atölyemizde kumaşınızı ister kendiniz getirin dikerek size teslim edelim. İsterseniz kumaş seçimini birlikte yaparak istediğiniz adette dikelim. Her modelde istediğiniz beden ve renkte t-shirt, sweatshirt ve şapka üretimini kaliteli işçilikle dikip teslim ediyoruz. Promosyon tişörtleri ve iş tişörtleri imalatında sektörünün önde gelen dikim atölyesiyiz. Elemanlarınıza markanızla tişört, sweatshirt veya polar diktirmek isterseniz atölyemiz sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.

Meteks, 1000 m² faaliyet alanında kumaş kesimden dikim ve ütü paketine kadar her işlemi kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Atölyemiz bünyesinde kesimhane, modelhane ve dikimhane ve ütü paket birimlerimiz mevcuttur.

Güngören Sweatshirt Dikim Atölyesi olarak farklı renk seçenekleri, logo baskı ve nakış imkanı, kısa kol ve uzun kol seçenekleri, pamuk ve polyester kumaş türleriyle tshirt, sweat üretimi yapmaktayız. Müşteri taleplerine göre polyester yada %100 pamuk penye kumaşlardan tişört imalatında lider firmalardan biriyiz. Üretimini yaptığımız t-shirt modelleri üzerine istenilen logoları dijital baskı, emprime baskı, serigraf baskı, transfer baskı yöntemlerinden biriyle teslimatı yapılmaktadır.

Her model ve bedende baskılı veya baskısız toptan tişört, sweatshirt siparişleriniz için 0535 528 30 39 telefondan bize ulaşabilirsiniz. 

Tags
logo_128_50.jpg
Yıldıztepe Mahallesi 32. Sokak No:3D İstanbul Bağcılar
Tel: 0552 473 55 02
info@bozankumascilik.com